Jarní blokové čištění 2024

10.04.2024 21:05:16

Jarní blokové čištění 2024
Člověk míní život mění. Technické služby Lanškroun míní / plánují a technika situaci mění.
Měli jsme od začátku plánovaného jarního blokového čištění (2. 4. 2024) poruchu na ,,malém" zametacím stroji. Dnes poprvé vyjel do ulic a jsme rádi, že nyní bychom měli najet na plánovaný harmonogram blokového čištění.
Bohužel mám strach, že reakce některých lidí může být negativní a napadne je, proč techniku nemáme nachystanou dostatečně dopředu. Vysvětlení je opravdu jednoduché, jsme malé technické služby a nemáme tak široké portfolio strojů. Do poslední chvíle je zametací vůz vystrojen na potřeby zimní údržby. Jakmile jsme začali stroj připravovat na jarní blokové čištění, poruchy na sebe nenechaly čekat.
Jakmile harmonogram upravíme dle aktuální situace (přeplánovaní za zdržení kvůli poruše), zveřejníme ho.
Nyní již budete potkávat tandem velkého i malého zametacího stroje, které zajistí většinu úklidu města po zimní sezóně. K tomu se připojí i ruční úklid na místech, kde se mechanizace z důvodu omezeného prostoru nedostane.
Občany i návštěvníky města bychom chtěli opět poprosit o dodržování stanoveného dočasného dopravního značení, tak abychom mohli úklid provádět bez časového zdržení, kdy ve spolupráci s městskou policií hledáme řidiče / vlastníky vozidel...moc nám pomůžete, když budete sledovat okolí komunikací, kde parkujete a dopravní značky.
Děkujeme za spolupráci a uvidíme se v ulicích.
V případě dotazů a podnětů neváhejte prosím volat na tel. +420 603 803 240.
Jsme tu pro Vás.

Přílohy: